Vánoční večeře s dětmi 19. 12.

12. 12. 2019

Milí rodiče, pro vysvětlení uvádím informace k "Vánoční večeři s dětmi ", která se koná 19. 12. 2019.

Poslední dva roky jsme pro Vás připravovali divadelní vánoční představení v Sokolovně. Letos jsme se rozhodli pro změnu a uspořádali jsme "Vánoční večeři s dětmi". Je to i z důvodu velké nemocnosti (neštovicemi onemocnělo celkem 36 dětí) a byl by problém se zkoušením programu.

Tento den bychom Vás chtěli moc poprosit, jestli si můžete vyzvednou děti po obědě (samozřejmě jen ten, kdo má tu možnost...a za co předem děkujeme)! :-)

Dopolední program bude probíhat ve školce jako obvykle. S dětmi budeme chystat ozdoby na vánoční tabuli. Na odpolední odpočinek budeme spojení na jednu třídu. A během odpočinku budou zaměstnanci chystat prostory v Soužití,které máme na akci propůjčeny. Budeme přenášet dětské stoly a židle, chystat vánoční stromek, sváteční tabuli, obalovat řízky, škrábat brambory, aj.

Děti si tento den vyzvednete normálně z mateřské školky a na 17 hodinu nám je přivedete zpět na vánoční večeři do Soužití (vchod na opačné straně školky). Večeře je bez rodičů, pouze s dětmi. Rodiče si samozřejmě mohou prohlédnout připravené prostředí. Děti si vyzvednete v 18.30 hodin po ukončení akce.

Součástí večeře bude zpívání koled, provádění některých vánočních zvyků a každé dítě najde drobný dárek pod vánočním stromečkem.

Doufáme, že děti i Vy budete spokojeni. Halodová Gábina