Plavání pro III. třídu "Šikulů"

10. 11. 2019

Vážení rodiče, děti ze III. třídy Šikulů budou pravidelně od 14. listopadu každý čtvrtek jezdit na plavecký kurz na bazén do České Vsi (celkem 10 lekcí). Jako doprovod pojedou učitelky: Sroková Michaela (plavecký instruktor), Halodová Gabriela (dohled), Stavianisová Radomíra (dohled). Odjezd od školky je vždy v 8.00 hodin. Plavecká výuka bude probíhat na bazénu v České Vsi od 8.45 - 10.45 hodin, včetně přestávky. Předpokládaný návrat do MŠ je v 11.30 hodin.

O kalkulaci ceny za kurz Vás budeme informovat na třídní nástěnce. Předběžná cena je 50 Kč/ 1 lekce.

Dětem do batůžky dejte: plavky, sáček na mokré plavky, ručník, můžete malé pití v uzavíratelné láhvi. Ráno děti přiveďte do 7.30 hodin, aby se stihly v klidu nasvačit. Nevolnost v autobuse hlaste třídní učitelce předem.