Výlet na hrad Bouzov

6. 5. 2018

Ve středu 23.5. pojedou Budulínci a Šikulové na celodenní výlet na hrad Bouzov, kde navštívíme program s názvem Rytíři a lapkové. Nebude probíhat samotná prohlídka hradu, ale děti uvidí hrad zblízka, navštíví zámecký park a v podhradí se budou účastnit zábavného programu (prohlídka historických zbraní, střílení z kuše, trojský kůň, rytířský turnaj...)

Odjezd od MŠ v 8.30 h a návrat do 16.30 h.

Cena výletu je 150,- Kč (vstupné a doprava)

Děti budou ráno snídat v MŠ, oběd i svačina bude formou balíčků (kuřecí řízek, chleba, loupáček, jablko, pitný režim).

Děti by měly být sportovně oblečeny a obuty, v případě špatného počasí vhodnou bundu a botasky, v batohu budou mít - malé uzavíratelné pití (budeme doplňovat), sladkost a malou svačinu, drobné peníze na suvenýr (necháme to na Vás).

Pláštěnku podepište a odevzdejte učitelce, nahlaste komu bývá nevolno v autobuse a přineste na cestu Kinedryl.