Informace ke karnevalu

14. 3. 2019

Milí rodiče, minulý rok jste podle ohlasů byli spokojeni s programem karnevalu, kde nás bavil animátor Viktor Kohout z agentury Bavi.

Proto jsme se s tímto animátorem domluvili i na letošním termínu.

Karneval pořádáme v pátek 22.3. od 15.30 hodin v sokolovně, vedle budovy mateřské školky.

Karneval bude k tématu indiánů, kovbojů a všemu, co je spojené s našim vzdělávacím programem školy, kde momentálně objevujeme život na DIVOKÉM ZÁPADĚ.

Pokud ovšem chcete dát dítěti jakoukoliv jinou masku, vůbec to nevadí. Uvítáme jakékoliv masky.

Stejně jako loni i tentokrát můžete podpořit naši školku formou přípravy občerstvení - slaného nebo sladkého. Vážíme si každé Vaší podpory a předem děkujeme. My ve školce budeme připravovat výzdobu, také něco dobrého k snědku i pití. Zajistíme tombolu, která bude vyhlášena v polovině karnevalu.

Drobné peníze budete potřebovat na zakoupení lístků do tomboly (nejvýše 2 kusy na dítě) a na nákup občerstvení.

Budeme se velice těšit.....už se to blíží