Fotografování v pondělí 6. 5.

2. 5. 2019

Milí rodiče, po minulé nepříjemné zkušenosti při podzimním fotografování ve školce jsme zvolili novou paní fotografku, paní Veroniku Konvičkovou z Osoblahy.

Focení dětí proběhne v pondělí 6.5. od 8.30 hodin ve školce nebo v případě vhodného počasí na školní zahradě. Nejdříve se budou fotit Sluníčka a Budulínci na společné fotografie třídy, pokud možno venku. Ostatní čas je vyhrazen pro třídu Šikulů, kteří budou mít balíček 4 fotografií za 200 Kč a společnou fotografii za 50 Kč. 1 fotografii z balíčku použijeme s Vaším dovolením na tablo, a na konci června Vám ji vrátíme.

Cena 1 kusu fotografie je 50 Kč. (skupinová, společná, jednotlivá..)

Rodiče si mohou zvolit i fotku ve skupině, ať má Vaše dítě památku na kamarády. Stačí vše nahlásit třídním učitelkám.

Děti oblečte podle svého uvážení. Šikulové se také budou fotit ve vlastním oblečení (nebude jednotné na tablo).

Protože chceme paní fotografce nechat co nejvíce času na Šikuly, proto nyní neumožníme focení se sourozenci.

Práci paní Konvičkové můžete shlédnout na facebooku - Veronika Konvičková Photography

jarni-nabidka-b.jpg

jarni-nabidka-a.jpg